Balanceerparcours
€ 9.566
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 2,3 m |
| Afmetingen | 5,5 x 4,1 x 3,9 m |
| Valzone | 8,9 x 7,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,9 x 7,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
