Combinatietoestel zandtakel
€ 17.010
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Loungen, Speelhuis, Zandspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,0 x 3,1 x 3,6 m |
| Valzone | 6,7 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,2 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
