Nettunnel L.4.2
€ 9.330
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Kruipen |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 4,3 x 2,2 x 1,5 m |
| Valzone | 6,9 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,9 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 9.330
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Kruipen |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 4,3 x 2,2 x 1,5 m |
| Valzone | 6,9 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,9 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |