Kruk
SKUPST.000.206
ProductcategorieBanken
Sub productcategorieZitjes voor kinderen
ProductlijnAdventure Play
€ 141
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Zitten |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 0,3 x 0,3 x 0,3 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
