2 varianten
op basis van materiaal
Klimwand trio
SKUCST.010.111
ProductlijnVrijbuiter
€ 3.525
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 2,2 m |
| Afmetingen | 2,6 x 0,1 x 2,4 m |
| Valzone | 6,6 x 2,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,6 x 2,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
