6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 24.812
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Kruipen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,7 x 4,7 x 3,1 m |
| Valzone | 8,1 x 7,8 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 7,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 34 kg |
| Grootste onderdeel | 3,4 x 0,6 x 1,0 m |
