Hangbrug RAL5002
€ 8.568
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 99 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel, Slingeren |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 9,5 x 1,3 x 2,2 m |
| Valzone | 11,4 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 12,5 x 4,3 m |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 55 kg |
| Grootste onderdeel | 4,6 x 0,5 x 0,9 m |