2 varianten
op basis van materiaal
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,4 x 0,5 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 33 kg |
| Grootste onderdeel | 1 x 0,8 x 0,5 m |
