2 varianten
Klimroute Yellowstone
€ 34.326
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 18 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Speelhuis, Zandspel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 10,6 x 8,4 x 3,6 m |
| Valzone | 13,2 x 10,4 m |
| Obstakelvrije zone | 13,7 x 11,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 4,0 x 1,0 x 0,4 m |
|---|
