4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 4.534
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,2 x 0,9 x 2,4 m |
| Valzone | 5,8 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
