2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 4.861
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,2 x 0,9 x 2,4 m |
| Valzone | 5,7 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
