5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 6.564
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,1 x 1,7 x 2,4 m |
| Valzone | 5,6 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
