Combinatietoestel
€ 4.121
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,8 x 1,0 x 1,9 m |
| Valzone | 5,3 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 4.121
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,8 x 1,0 x 1,9 m |
| Valzone | 5,3 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |