Duikel trio H1.00-1.45-1.20
€ 1.230
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,9 x 0,1 x 1,9 m |
| Valzone | 5,8 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 1.230
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,9 x 0,1 x 1,9 m |
| Valzone | 5,8 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |