6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 5.939
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,0 x 1,5 x 1,9 m |
| Valzone | 6,1 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
