3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 11.595
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranje
BBP.210.1AP
€ 9.380
Aluminium blauw met glijbaan rvs
BBP.210.1AR
€ 11.595
Grenen met glijbaan polyester blauw
BBP.210.1GP
€ 8.707
Grenen met glijbaan rvs
BBP.210.1GR
€ 10.769
Hardhout, FSC® gecertificeerd
BBP.210.1HP
€ 9.075
RVS met glijbaan rvs
BBP.210.1RR
€ 12.094
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,6 x 1,5 x 2,5 m |
| Valzone | 8,2 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,7 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
