5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 11.801
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,8 x 3,2 x 2,6 m |
| Valzone | 6,9 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,9 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
