Combinatietoestel
€ 16.313
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,3 x 3,8 x 2,6 m |
| Valzone | 7,7 x 6,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 6,7 |
| Keuringsinstelling | ![]() |
