Combinatietoestel
SKUBBP.311.4AP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie3 torens
ProductlijnBasic Play
€ 18.430
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,7 x 5,6 x 3,1 m |
| Valzone | 8,1 x 8,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 8,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.360.1AP€ 17.274 -
5 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
