8 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 13.165
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,9 x 3,5 x 2,5 m |
| Valzone | 7,0 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 90 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 0,9 x 0,9 x 2,9 m |
