2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 17.073
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,9 x 3,4 x 3,1 m |
| Valzone | 6,9 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 6,9 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
