4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Loevestein
€ 6.901
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,7 x 1,8 x 2,5 m |
| Valzone | 5,3 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 2,2 x 0,6 x 0,6 m |
