4 varianten
op basis van materiaal
Kasteel Margat
€ 8.618
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,2 x 2,2 x 2,5 m |
| Valzone | 5,3 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
