4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 8.408
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,8 x 3,0 x 1,8 m |
| Valzone | 6,3 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
