Zandbak Rebo 2.9 x 2.9 x 0.2
SKU255.292.93K.001
ProductcategorieZand & water
Sub productcategorieZandbak zonder zitjes
ProductlijnBasic Play
€ 1.680
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,9 x 2,9 x 0,2 m |
| Valzone | 5,9 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,9 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
4 varianten op basis van materiaal
Taludglijbaan breed + bordes H1.0
Gerecycled kunststof met glijbaan rvsArtikel: BBP.021.5KR€ 5.175 -
-
6 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
