4 varianten
Verkeerslicht
€ 349
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel, Straatspelen |
| Valhoogte | n,v,t, |
| Afmetingen | 0,3 x 0,2 x 1,3 m |
| Valzone | 3,3 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 3,3 x 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 17 kg |
| Grootste onderdeel | 2.0 x 0.1 x 0.1 m |
