4 varianten
op basis van materiaal
Trein wagon Rood
€ 4.852
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Glijden, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,1 x 1,5 x 1,4 m |
| Valzone | 2,5 x 2,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 1,2 x 0,6 x 0,5 m |
