4 varianten
op basis van materiaal
Trein wagon Geel
€ 4.438
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Glijden, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,8 x 1,5 x 1,4 m |
| Valzone | 2,6 x 2,0 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 1,5 X 0,7 X 0,6 m |
