4 varianten
Speelpaneel Bloemenkraam
SKUBBI.005.U
ProductcategorieSpeel- & leerpanelen
Sub productcategorieSpeelpaneel
ProductlijnFigura Play City
€ 1.953
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,4 x 1,3 x 1,4 m |
| Valzone | 4,4 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 4,4 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 20 kg |
| Grootste onderdeel | 1,2 x 1,2 x 0,2 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
