4 varianten
op basis van materiaal
Huis Besalu
€ 8.696
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel, Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,9 x 2,0 x 2,2 m |
| Valzone | 4,9 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 5,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52,1 kg |
| Grootste onderdeel | 1.7 x 0.7 x 0.6 m |
