4 varianten
op basis van materiaal
Dorp Ribeira
€ 25.561
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,2 x 6,2 x 3,0 m |
| Valzone | 8,7 x 8,2 m |
| Obstakelvrije zone | 9,2 x 9,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 52 kg |
| Grootste onderdeel | 02,5 x 00,75 x 0,9 m |
