9 varianten
op basis van materiaal
Veerwip Dolfijn en Zeehond
€ 2.987
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 0,8 m |
| Afmetingen | 3,4 x 0,4 x 0,9 m |
| Valzone | 5,4 x 2,4 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 2,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 40 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 0,1 x 0,1 m |
