2 varianten
op basis van materiaal
4-Persoonswip
€ 1.260
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,3 x 0,8 m |
| Valzone | 5,0 x 2,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,0 x 2,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
