4 varianten
op basis van materiaal
Waterwereld Seychelles
€ 5.620
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 4,3 x 4,1 x 2,0 m |
| Valzone | 7,3 x 7,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 7,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 50,8 kg |
| Grootste onderdeel | 2,7 x 1,5 x 0,8 m |
