3 varianten
op basis van materiaal
Plateauwip
€ 1.446
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Veren, Wippen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,6 x 0,9 x 0,8 m |
| Valzone | 3,6 x 2,9 m |
| Obstakelvrije zone | 3,6 x 2,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 1,5 x 0,1 x 0,1 m |
