Taludglijbaan breed + bordes H1.3
€ 6.423
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,7 x 1,7 x 2,1 m |
| Valzone | 4,1 x 2,8 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 6.423
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,7 x 1,7 x 2,1 m |
| Valzone | 4,1 x 2,8 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |