Dubbele schommel Anti-wrap H2.2
€ 3.095
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 3,4 x 1,4 x 2,2 m |
| Valzone | 6,5 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 20 kg |
| Grootste onderdeel | 3,3 x 0,1 x 0,1 m |
