8 varianten
op basis van materiaal
Multi schommel H2.2
€ 3.789
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 6,9 x 1,4 x 2,2 m |
| Valzone | 6,5 x 6,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 7,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
