Dubbele schommel met 1 PZ H2.5
SKUBBP.034.4B
ProductcategorieSchommels
Sub productcategorieDubbele schommel
ProductlijnBasic Play
€ 3.054
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,9 x 1,7 x 2,7 m |
| Valzone | 7,2 x 3,3 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
-
4 varianten op basis van materiaal
