4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel met zandrad
€ 16.275
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand, Zandspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,8 x 1,5 x 3,1 m |
| Valzone | 8,1 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 69 kg |
| Grootste onderdeel | 4.0 x 1.0 x 0.4 m |
