3 varianten
op basis van materiaal
Duikel duo H1.20 - 1.00
€ 818
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 1,7 x 0,2 x 1,3 m |
| Valzone | 3,0 x 2,7 m |
| Obstakelvrije zone | 3,0 x 2,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
