8 varianten
Klimtoestel
€ 3.069
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 3,3 x 1,8 x 1,9 m |
| Valzone | 5,4 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 60 kg |
| Grootste onderdeel | 2,4 x 1,1 x 0,2 m |
