Combinatietoestel
€ 6.371
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Duikelen, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,7 x 1,8 x 2,6 m |
| Valzone | 5,3 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 126 kg |
| Grootste onderdeel | 02,3 x 01,0 x 1,0 m |
