4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 6.570
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,2 x 1,6 x 3,1 m |
| Valzone | 5,7 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 130 kg |
| Grootste onderdeel | 3,6 x 0,9 x 0,9 m |
