6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Pietersiet
€ 6.941
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,5 x 3,3 x 1,0 m |
| Valzone | 5,7 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 46 kg |
| Grootste onderdeel | 0,9 x 0,9 x 3,0 m |
