3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Eldariet
€ 16.385
Aluminum zwart met glijbaan polyester oranje
BBP.130.8BP
€ 16.219
Aluminium zwart met glijbaan rvs
BBP.130.8BR
€ 17.931
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje
BBP.130.8UP
€ 14.673
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.130.8UR
€ 16.385
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.130.8UR-032
€ 16.321
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 3,8 x 3,5 m |
| Valzone | 8,0 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 6,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 46 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,9 x 0,8 m |
