5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.212.1KP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie2 torens
ProductlijnBasic Play
€ 7.681
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,7 x 1,5 x 2,0 m |
| Valzone | 7,2 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
8 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
