3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Borniet
€ 19.378
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 5,0 x 4,6 x 4,0 m |
| Valzone | 8,3 x 6,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,3 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
