5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 10.635
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Klimmen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 6,3 x 1,5 x 2,6 m |
| Valzone | 7,4 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
