6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 16.028
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 6,1 x 2,2 x 2,6 m |
| Valzone | 9,1 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 9,1 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
